twitter instagram facebook
zlámaná chalupa

Pobyt na Zlámané

Nabízíme Vám možnost vyzkoušet si, jak se žije na gazdovstvu na Kysuciach. Na víkend, na týden nebo třeba i na měsíc! U nás v chalupě je totiž pro Vás k dispozici ložnice, kam se vejdete klidně čtyři. A my vás tady rádi uvítáme.

Nechcete trávit dovolenou na pláži v Itálii, u Mácháče nebo v Krkonoších? Chcete dovolenou pojmout trochu netradičně? Vlastně dost netradičně? Takže pokud máte rádi zvířata, lesy, kopce a turismem velmi málo dotčenou krajinu, přijeďte. 

Budete bydlet ve staré dřevěnici, ráno vás vzbudí kokrhání kohouta, k snídani si dáte vajíčka od našich slepic a kávu si vypijete s výhledem na pasoucí se kozy. Můžete vyrazit bloumat do okolních lesů, na hřiby nebo na borůvky, odpočívat v houpací síti ve stínu vzrostlé lípy, popřípadě přiložit ruku k dílu a zapojit se do běhu hospodářství. Každý, co mu vyhovuje.

Uvidíte jak se chovají husy a kozy, můžete ochutnat čerstvě nadojené mléko nebo domácí kozí sýr. A když budou mít holky náladu, tak si třeba i vyzkoušíte, jak se koza dojí. Večer můžete posedět u ohně a až se setmí, jít se podívat na neuvěřitelné hvězdné nebe. U nás je totiž v noci tma. (Jsme součástí BOTO.) A taky ticho. Prostě takové prázdniny u babičky. Na jaře si můžete jít nasbírat petrklíče na čaj, v létě se procházet rozkvetlými loukami, na podzim němě zírat na hru barev usínající krajiny, v zimě si užívat nekonečné mrazivé výhledy.

K úplné spokojenosti je důležité, aby vám nevadil třeba suchý záchod, mytí v lavoru, slepice na dvoře nebo kočka kam se podíváš. A kdo bude chtít, tomu zatajíme i heslo na Wi-Fi!

Chcete to? V tom případě nás neváhejte kontaktovat (přes kontaktní formulář nebo na naší stránce na Facebooku) a dohodnout si termín. Těšíme se na Vás.